VERSADUR

 

Společnost D LINE DISPLAYS si vybudovala reputaci pro výrobu a instalaci výstavních stánků, které jsou architektonicky atraktivní a vizuálně zajímavé. Použitím vlastního nosného systému VERSADUR pro Vás vytvoříme výstavní prostředí, které zaujme Vaše zákazníky. Díky své versatilitě, vysoké stabilitě a odolnosti, nízké hmotnosti, jednoduchosti a skladnosti nabízí systém VERSADUR široké využití např. při výstavbě výstavních stánků, samostatně stojících propagačních a prodejních modulů v recepcích, prodejnách, halách a jiných veřejných prostorách.

 

Systém VERSADUR splní Vaše očekávání jak v případě, že Váš požadavek je retailový display, malý informační stánek, tak i pokud požadujete komplexní výstavní multi-produktovou exhibici pro mezinárodní veletrh. Systém VERSADUR se rychle stává novým konstrukčním standardem ve výstavním průmyslu.

 

 

Design a versatilita

Oblouky, kruhy, dvoupatrové stěny, dynamické osvětlení, úložné prostory, široká škála doplňků, čisté linie, otevřenost a vzdušnost výstavních prostor to vše jsou architektonické možnosti, které vytvoří příjemné a přitažlivé prostředí pro Vaše zákazníky.

 

Versatilita grafických prvků a povrchů

Vizuální grafické prvky a povrchy panelů včetně laminátu, dřeva, skla, tkanin lze jednoduše upevnit a měnit prostřednictvím systému Velcro©

 

Jednoduchá rekonfigurace

Stávající VERSADUR stánek lze jednoduše rekonfigurovat a pro nastávající sezónu vytvořit z původních dílů zcela nové výstavní prostředí bez jakékoliv investice.

 

Rychlá instalace a demontáž

Díky své unikátní jednoduché spojovací technologii panelů, systém VERSADUR ušetří Váš čas a peníze při instalaci a demontáži Vašeho výstavního stánku.

 

Lehký, kompaktní a ekonomický systém

Pro svou nízkou hmotnost a skladnost, systém VERSADUR šetří Vaše náklady na dopravu, manipulaci a výstavbu.

 
Kontakt

Kontaktní údaje

Kontaktní adresa:
Kalusova 871/8
709 00 Ostrava – Mariánské hory
E-mail: petr.maly@d-line.cz
Telefon: +420 777 820 005

IČO: 26876973
DIČ: CZ26876973

Krajský soud v Ostravě, vložka 41079 C
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace